Elektroninė prekyba ir siuntos: kaip užtikrinti sklandų siuntų pristatymą

Šiuolaikinė prekyba yra neįsivaizduojama be elektroninių parduotuvių. Nepaisant to, kad fizinės parduotuvės neišnyko ir greitu metu tikrai nežada išnykti, el. parduotuvių skaičius rinkoje auga su kiekviena diena. Tai labai akivaizdžiai atspindi, kokio didelio populiarumo sulaukia el. komercijos sritis ir kiek daug vartotojų šiandien yra linkę apsipirkti internetu.

Taigi, jei jūs taip pat neseniai pradėjote vykdyti el. prekybą, tačiau šią akimirką susiduriate su prekių pristatymo sunkumais, nes dar nespėjote pasirinkti kurjerių, vertėtų atsižvelgti į kelis praktiškus patarimus.

Klientams pasiūlykite skirtingus pristatymo būdus

Labai svarbu, kad savo klientams jūs galėtumėte pasiūlyti kuo daugiau skirtingų pristatymo būdų. Jei jūsų el. parduotuvėje bus siūlomos skubios siuntos („Express“ siuntos), standartinės siuntos („Economy“ siuntos) ir galimybė prekes gauti į paštomatą, pirkėjams suteiksite gerokai didesnę pasirinkimo laisvę, kuri gali padidinti ir pardavimus.

Skubios siuntos galimybė

Skubios siuntos į bet kurią Europos šalį gali būti pristatytos per 1-2 darbo dienas, o į be kurią kitą pasaulio šalį – per 2-4 darbo dienas. Toks didelis „Express“ siuntų operatyvumas užtikrina, kad esant būtinybei, klientas savo užsakytų prekių galėtų sulaukti vos per kelias dienas.

Palankiausia kaina ir terminas

Suprantama, kad kiekvieną verslo savininką domina siuntų pristatymo kaina, todėl kuo ji bus palankesnė, tuo patraukliau atrodys ir klientams. Taigi, naudinga pasinaudoti siuntų pristatymo paslaugų teikėjų pasiūlymus susisteminančiose ir pateikiančiose virtualiose platformose. Tokiu būdu galima kur kas greičiau ir lengviau surasti palankiausiomis kainomis ir terminais pasižyminčius siuntų pristatymo pasiūlymus. Be to, tam tereikia nurodyti siuntos duomenis ir iš kur siunta turės būti paimta bei į kur ji turės būti pristatyta.

Siuntų sekimas

Dar vienas svarbus aspektas, kurio nevalia pamirštai – tai siuntų sekimo galimybė. Jei norite, kad jūsų pirkėjai liktų patenkinti, turite suteikti jiems galimybę sekti savo siuntą. Jei naudositės patikimų ir žinomų kurjerių paslaugomis, jie kiekvienai jūsų siuntai suteiks unikalų kodą, kurio pagalba tiek jūs, tiek ir jūsų klientai galės visuomet matyti, kur yra siunta ir kaip ji keliauja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *