Sienų spalvos jūsų namams: kaip jas pasirinkti

Geriausias ir lengviausias būdas nuspręsti, kokios būsto vidaus sienu spalvos jums tiktų geriausiai, yra pradėti nuo to, kas jums labiausiai patinka. Jei jūs pradėsite nuo savo mėgstamų spalvų, jūs atsiribosite nuo labai griežtų taisyklių laikymosi ir neįsprausite savęs į neperžengiamus rėmus, kurie priešingu atveju apribotų jūsų saviraišką, kūrybiškumą ir pasirinkimo laisvę. Taigi, savo mėgstamiausią spalvą naudodami kaip pagrindinę spalvą, galėsite prie jos lengviau derinti ir likusias spalvas.

Atraskite įkvėpimo šaltinį

Žurnalai ir interjero dizaino katalogai visuomet buvo ir tebėra labai naudingos priemonės, padedančios atrasti tai, kas jus įkvepia ir žavi. Reikia sutikti, kad kartais mums tiesiog pristinga originalių idėjų, todėl į pagalbą pasitelkti įvairius įkvėpimo šaltinius ne tik labai naudinga, tačiau ir būtina. Be to, nereikia pamiršti ir „visagalio“ interneto bei socialinių tinklų, kurie suteikia galimybę dar lengviau atrasti tai, kas geriausiai atitinka mūsų išskirtinį skonį.

Pasitelkite „spalvų teoriją“

Norite lengviau pasirinkti sienų spalvas, kurios geriausiai derėtų tarpusavyje? Tuomet jums vertėtų pasinaudoti ir „spalvų teorija“, kuri yra sutalpinta į nedidelį spalvų ratą. Būtent spalvų rato pagalba jūs galite lengvai išvengti klaidų, kurias dažnai darome derindami skirtingas spalvas ir bandydami atrasti tarpusavyje derančius atspalvius.

Kūrybiškai naudokite neutralias spalvas

Nereikėtų manyti, kad renkantis neutralias sienų spalvas neišvengiamai tenka susidurti su labai „tradiciniu“ ir niekuo neišsiskiriančiu galutiniu rezultatu. Visa tai tiesiogiai priklauso nuo to, kokius sprendimus jūs nuspręsite pasitelkti. Jei būsite kūrybiški rinkdamiesi neutralias spalvas, rezultatas nebebus nuobodus ir „įprastas“. Pvz., jei sienų spalva bus neutrali, galite lubas nudažyti pastelinėmis spalvomis, tokiu būdu suteikiant visai erdvei daugiau žavesio.

Atsižvelkite į audinių spalvą

Dar vienas labai nesudėtingas ir veiksmingas būdas pasirinkti sienų spalvas yra atsižvelgti į konkrečiame kambaryje vyraujančias audinių spalvas. Todėl nepamirškite pažvelgti į pagalvių užvalkalus, patalynę, užuolaidas ar netgi staltiesę. Visa tai gali jums pasufleruoti ir padiktuoti tai, ką jums būtų verta pasirinkti atnaujinant savo būsto vidaus interjerą ir pasirenkant tobulai tinkančias sienų spalvas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *